URSA Park 2

Budujemy URSA Park

Razem z firmą UNIBEP S.A. rozpoczęliśmy realizację inwestycji URSA Park przy ul. Hennela w Warszawie.

Nasze w pełni ekologiczne cegły silikatowe zapewnią mieszkańcom wysoki komfort życia dzięki bardzo dobrej izolacyjności akustycznej i utrzymywaniu korzystnego mikroklimatu we wnętrzach.

„Ursa Park to trzy, zaprojektowane z dbałością o efektowną formę, budynki – dwa większe i jeden mniejszy. Budynek mniejszy jest obłożony elegancką okładziną ceramiczną, bryłę większych budynków rozświetlają jasne tynki.

Mieszkania rozplanowane są w taki sposób, by pomieszczeniom dziennym zapewnić jak najlepsze doświetlenie i kontakt z zielenią wokół. Mieszkania parterowe mają ogródki, zaś mieszkania na wyższych kondygnacjach – balkony i loggie. Na ostatnich kondygnacjach natomiast – tarasy. Ruch samochodowy schowany został w podziemnej hali garażowej. Dziedzińce wypełniają starannie zaaranżowana zieleń (drzewa, krzewy, żywopłoty) i elementy małej architektury.

Powierzchnie wspólne budynków zostały zaprojektowane tak, aby mieszkańcy mieli poczucie kameralności. W budynkach większych znajduje się od 3 do 5 mieszkań na kondygnacji, w budynku mniejszym jest natomiast jedna, przestrzenna, doświetlana od góry klatka schodowa, utrzymana w stylistyce modernizmu, z siedmioma mieszkaniami na piętrze. W ofercie Ursa Park znajdują się mieszkania od jednego do pięciopokojowych, od 37 do 80 m2.” Źródło: https://ursapark.pl/galeria

Investor UNIDEVELOPMENT S.A.

Generalny wykonawca UNIBEP S.A.

URSA Park 2 URSA Park 1 — kopia URSA Park 1 — kopia (3) URSA Park 1 — kopia (2) IMG_1957 IMG_1949 IMG_1951 IMG_1947